نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان برپا می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان برپا می‌شود

1397/6/7 1678 0

نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان برپا می‌شود

امپراتوری کودکان در نمایشگاه اصفهان

همزمان با برپایی نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان اصفهان، پل شهرستان به محلی برای امپراتوری کودکان و نوجوانان تبدیل خواهد شد.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که از هفتم تا دهم شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود، 70 شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، قزوین، همدان و آذربایجان شرقی را در قالب بیش از چهار هزار مترمربع گرد هم جمع خواهد کرد تا فعالیت‌ها و خلاقیت‌های خود در حوزه کودکان و نوجوانان را در معرض بازدید عمومی قرار دهند.
همزمانی برپایی نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان که طی روزهای هشتم تا چهاردهم شهریورماه برگزار می‌شود، از اصلی‌ترین ویژگی‌های برپایی این نمایشگاه است که استقبال خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان را به دنبال خواهد داشت.
امکان بازدید از آخرین محصولات و دستاوردهای مرتبط با حوزه کودک و نوجوان شامل اسباب‌بازی‌های فکری، محصولات فرهنگی، سرگرمی‌های علمی و کمک آموزشی، انتشارات کودک و نوجوان، کتب کمک آموزشی، وسایل و تجهیزات مرتبط با مدرسه و لوازم‌التحریر، نرم‌افزارهای آموزشی، تفریحی و بازی‌های رایانه‌ای، بانک‌ها، مراکز درمانی، کلینیک‌ها و مراکز مشاوره، مدارس، مهد‌کودک‌ها، مراکز فرهنگی آموزشی علمی و خدماتی مرتبط و لوازم و دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان در این نمایشگاه ایجاد خواهد شد و خانواده‌ها می‌توانند بخش زیادی از نیازهای کودکان و نوجوان را در آن پیدا کنند.
بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برندها و موسسه‌های معتبری در نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان حضور دارند که از آن جمله می‌توان به برندهایی نظیر آبسار، نی‌نیک، گلدونه، قلم‌چی، انتشارات کاردستی، گوهر اندیشه، بافوم، انتشارات درنا، عصر طلایی رشد کودک ایرانیان، موسسه آماد صنعت کهکشان، آدمک، یوسی‌مس و موسسه خلاقیت و رشد کودکان اشاره کرد.
پخش دو فیلم از مجموعه فیلم‌های جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان در نمایشگاه، اجرای موسیقی‌های زنده ویژه کودکان و اجرای تئاترهای ویژه کودکان از جمله برنامه‌های جانبی نمایشگاه به شمار می‌رود.
نوزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان از ساعت 16 تا 22 روزهای هفتم تا دهم شهریورماه برای بازدید عموم دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند برای بازدید از آن به پل شهرستان، محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان مراجعه کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر